Kurumsal

Kurumsal

Modern şehircilikte mutluluğun yolu mükemmel alt yapıdan geçiyor. Gerek elektrik, gerek su, gerek doğalgaz, gerekse atık su şebekelerinin mükemmel bir şekilde çalışması yolların ve ulaşım kanallarının aksamadan işlemesi insanların mutlu ve sıkıntısız bir şekilde modern şehirlerde yaşaması modern şehircilik anlayışının bir ön koşuludur.

Ülkemizde altyapı alanında kaliteli uygulamaları ve sistematik çalışmalarıyla ÇAMDERE İNŞAAT adından söz ettirmeye başlamıştır. İnşaat ve altyapı konularında ve de özellikle altyapı konusunda sunduğu yenilikler ve getirdiği teknolojik çözümler ile sektörün içinde var olduğunu ve bu alanda yapılacak çalışmalara katkı sağlamak için faaliyetlerine devam etmektedir.

ÇAMDERE İNŞAAT olarak altyapı çalışmalarında kazıyapmadan, üstyapıya zarar vermeden, çalışan trafiği aksatmadan ve de en önemlisi çevreye ve israfa yol açmadan altyapının işletilmesi fikri oluşturmaktadır. Altyapıların sağlıklı işletilmesi ve ömrünün uzatılması için bakım, görüntüleme ve iyileştirme aşamaları eşliğinde kontrolü zorunludur.

Hizmetlerimiz

Altyapı kapsamında, atık su ve içme suyu şebekeleri, kanal inşaatı , kanal temizlik ve bakım hizmetleri , kanal görüntüleme, kazısız metodlar ile kanal yenileme çalışmaları, modern ölçüm cihazlarıyla yeraltı hatlarının tespiti ve arızalarının giderilmesi ve de sayısal projelerinin hazırlanması gibi hizmetler de ÇAMDERE İNŞAAT tarafından ülkemizde başarıyla yürütülmektedir

Daha modern ve daha yaşanabilir kentler için birlikte çalışalım…

Misyonumuz

Altyapı ve Üstyapı alanlarında: Dünya standartlarında, ekonomik, çevreye duyarlı ve profesyonel çalışmalara imza atmaktır.

Vizyonumuz

Profesyonel, tecrübeli, bilgili, pratik yöntemlerle çalışan, teknik donanımı mükemmel uzman ekibimizle teknolojik gelişmeleri hemen kullanıma alan, öğrenmekten korkmayan ve devamlı yeniliklere açık olan, uygulayan bir yapıyı benimsemek ve bu alanda dünyanın öncü kuruluşu olmak için çalışmak olmaktır.

Kurumsal

Çamdere İnşaat olarak modern şehircilikte mutluluğun yolu mükemmel alt yapıdan geçiyor. Gerek elektrik, gerek su, gerek doğalgaz, gerekse atık su şebekelerinin mükemmel bir şekilde çalışması yolların ve ulaşım kanallarının aksamadan işlemesi insanların mutlu ve sıkıntısız bir şekilde modern şehirlerde yaşaması modern şehircilik anlayışının bir ön koşuludur.

Adres

Sarıgazi Mah. Pusula Sk. No:14 Sancaktepe / İstanbul
Tel: 0216 621 35 39
Tel: 0532 371 47 93
E-posta: info@camdereinsaat.com

© Camdereinsaat.com 2018. Tüm hakları saklıdır.